UITSLAGEN

2013 – 18 jaar – JUNIOR

MERIDA WALLONIA CUP
17.03 Ottignies:

2012 – 17 jaar – JUNIOR

MERIDA WALLONIA CUP
11.03 Dinant: 10e
18.03 Thieusies: 15e
01.04 Archennes: 5e
22.04 Cuesmes: 4e
22.05 Eupen: 8e

BELGACOM BELGIAN MTB GP
27.04 Stoumont: 20e

FLANDERS CUP
25.03 Pepingen: 9e
01.07 Paal: 16e

WORLD CUP
14.04 Houffalize: 102e

Nationale & regionale wedstrijden
13.05 Moerbeke: 2e
27.05 Malmedy: 23e

 

2011 – 16 jaar – NIEUWELING

Provinciaal Kampioen Oost-Vlaanderen

MERIDA WALLONIA CUP
13.03 Dinant: 12e
20.03 Thieusies: DNS
24.04 Cuesmes: 6e
22.05 Eupen: 8e

BELGACOM BELGIAN MTB GP
Eindklassement: 12e (87 dln)
14.05 Stoumont: 14e
02.06 Averbode: 6e
18.06 Boom: 11e
02.07 Sankt-Vith: 14e
09.07 Geraardsbergen: 16e

MERIDA FLANDERS CUP
26.06 Paal: 7e

BELGISCH KAMPIOENSCHAP XCO
17.07 Halle: 12e

Nationale & regionale XCO-wedstrijden
30.04 Houffalize: 14e
08.05 Xhoffraix: 4e
29.05 Moerbeke: 2e – provinciaal kampioen
18.09 Beringen: 17e

City Mountainbike Challenge
15.08 Waregem: 3e
11.09 Gent: 4e

2010 – 15 jaar – NIEUWELING

MERIDA MTB CHALLENGE
28.03 Bambrugge: 9e
25.04 Mons: 10e
29.08 Langdorp: 10e
05.09 Lille: 4e
18.09 Houffalize: 21e *

BELGACOM BELGIAN MTB GRAND PRIX
09.05 Antwerpen: 14e
12.05 Kester: 7e
06.06 Verviers: 22e
04.07 Sankt-Vith: 27e *
26.09 Beringen: 12e

BELGISCH KAMPIOENSCHAP
18.07 Malmedy: 23e

EBBT
04.04 Grand-Halleux: 4e

Regionale wedstrijden
11.04 Ottignies: 4e
01.05 Houffalize: 13e
03.10 Reppel: 6e
10.10 As: 7e
24.10 Zolder: 4e

City Mountainbike Challenge
15.08 Waregem: 4e
12.09 Gent: 1e

2009 – 14 jaar – ASPIRANT

Provinciaal Kampioen Oost-Vlaanderen

MTB Kids Challenge (= Vlaams Kampioenschap)
01.03 Hofstade: 2e
08.03 Zolder: 3e
13.04 Zillebeke: 1e
09.05 Averbode: 6e
30.05 Kortenaken: 1e
20.06 Moerbeke: 1e (PK)
27.06 Paal: 2e
25.07 Eksel: 3e
08.08 Kessel: 3e
29.08 Langdorp: 3e

Kids Trophy O2Bikers
14.03 Dinant: 3e scratch – 2e categorie
28.03 Mont De L’Enclus: DNF
18.04 Hamme: CHRONO: 1e – XCO :  4e categorie
25.04 Cuesmes: 4e scratch – 3e categorie

TJV
04.04 Bertrix: 5e
06.06 Boutonville: 7e

Belgisch Kampioenschap
22.08 Malmedy: 8e

Provinciaal Kampioenschap
30.05 Moerbeke-Waas: 4e

City Team Challenge
20.09 Gent: 5e  (38 teams)

2008 – 13 jaar – ASPIRANT

Belgisch Kampioenschap
12.07 Malmédy : 3e – bronzen medaille

Benelux Kampioenschap
28.06  Zoetermeer: 21e

MTB Kids Challenge (= Vlaams Kampioenschap)
Eindklassement: 2e
31.05 Overijse : 1e
21.06 Moerbeke: 1e
19.07 Hechtel: 1e
13.09 Maasmechelen: 3e

Kidstrophy O2Bikers
Eindklassement: 2e
15.03 Dinant: 14e scratch  - 4e categorie
24.03 Genk: 7e scratch – 2e categorie
29.03 Thieusies: 11 e scratch  - 5e categorie
12.04 Profondeville: 10e scratch – 3e categorie
03.05 Eupen: 8e scratch – 3e categorie
12.05 La Reid:  11e scratch – 5e categorie
06.07 Sankt-Vith : 13e scratch – 4e categorie
02.08 Kessel: 5e scratch – 1e categorie
30.08 Cerfontaine : 13e scratch – 5e categorie
06.09 Blegny : 12e scratch – 3e categorie
20.09 Winterslag :  13e scratch – 4e categorie
27.09 Houffalize :  15e scratch – 5e categorie

Regionale wedstrijden
01.03 Malonne: 10e scratch – 3e categorie
21.04 Houffalize: 4e

2007 – 12 jaar – ASPIRANT

Belgisch Kampioenschap
22.07 Ottignies: 5e

Benelux Kampioenschap
28.07 Tubize: 3e – bronzen medaille

Limburgse Mountainbike Trophy
Eindklassement: 1e
30.09 Maasmechelen:  4e  scratch – 1e  categorie
07.10 Opglabbeek: 2e scratch – 1e categorie
14.10 Achel: 2e scratch – 1e categorie
28.10 Zolder: 3e scratch – 1e categorie
11.11 Opitter: 5e scratch – 1e categorie
25.11 Lommel: 7e scratch – 2e categorie
02.12 Eksel: 4e scratch – 1e categorie

Kids Trophy O2Bikers
22.09 Winterslag: 3e

Dikkebandenraces
16.06 Moerbeke: 3e
02.06 Dikkebus: 2e
12.05 Reningelst: 1e
12.05 Ronse: 2e
09.04 Zillebeke : 1e
04.02 Zottegem : 3e

Chrono
01.05 Tongerlo -18j : 3e
06.04 Gent : 1e
11.03 Putte  -18j : 8e

Piste
04.04 Gent : 1e

2006 – 11 jaar – MINIEM

Dikkebandenraces
30.04 Waregem : 5e
14.09 Erpe-Mere : 7e